H2H

Bredberg Canizares D. kontra Juan Mano A.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Bredberg Canizares D. 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Bredberg Canizares D.
57%
Sety 2–0 Cienkie dane
Juan Mano A.
43%
2–0 30%
2–1 27%
1–2 23%
0–2 21%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Bredberg Canizares D.Juan Mano A.
1598Ocena1541
33–16 (67%)Bilans18–21 (46%)
0Mecze ATP/WTA0
LLLWWOstatnia formaWWWWL

Wszystkie spotkania (1)

2025-07-17 Bredberg Canizares D. 2–0 ATP Singles: Pozoblanco challenger

Ostatnie pięć: Bredberg Canizares D.

2025-12-13 W Franco Dias T. 2-0 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-12-13 W Hlahola M. 2-0 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-12-12 P Hlahola M. 1-2 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-12-11 P Hlahola M. 1-2 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-12-11 P Freitas R. 1-2 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5

Pełna karta zawodnika Bredberg Canizares D. →

Ostatnie pięć: Juan Mano A.

2025-11-26 P Vandermeersch C. 0-2 ATP Singles: Athens challenger
2025-11-16 W Parisca I. 2-1 ATP Singles: Kobe challenger
2025-11-15 W Palomar X. 2-1 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-14 W Munkhammar P. 2-0 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-13 W Munkhammar P. 2-0 ATP Singles: Lyon 2 challenger

Pełna karta zawodnika Juan Mano A. →