H2H

Barrera Aguirre I. kontra Maria Sara Popa

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Barrera Aguirre I. 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Barrera Aguirre I.
52%
Sety 2–0 Cienkie dane
Maria Sara Popa
48%
2–0 26%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 24%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Barrera Aguirre I.Maria Sara Popa
1476 (#411)Ocena1496
21–27 (44%)Bilans12–21 (36%)
12Mecze ATP/WTA1
LWWLWOstatnia formaLWWWL

Wszystkie spotkania (1)

2025-06-25 Barrera Aguirre I. 2–0 WTA Singles: Perigueux ITF

Ostatnie pięć: Barrera Aguirre I.

2025-12-17 P Castro Zunino M. 1-2 WTA Singles: Lima 14 ITF
2025-12-11 W Perez Alarcon L. 2-1 WTA Singles: Lima 13 ITF
2025-12-03 P Kuo A. 1-2 WTA Singles: Lima 11 ITF
2025-12-02 P Maria T. 0-2 WTA Singles: Quito WTA
2025-11-27 P Estevez J. 1-2 ATP Singles: Athens challenger

Pełna karta zawodnika Barrera Aguirre I. →

Ostatnie pięć: Maria Sara Popa

2026-07-12 P Claire Liu 0-2 Iasi
2025-12-28 W Balan S. 2-0 WTA Singles: Antalya 39 ITF
2025-12-27 W Teixido Garcia M. 2-0 WTA Singles: Antalya 39 ITF
2025-12-26 W Balkan Z. 2-0 WTA Singles: Antalya 39 ITF
2025-12-19 P Dols S. 1-2 WTA Singles: Antalya 38 ITF

Pełna karta zawodnika Maria Sara Popa →