H2H

Juan Manuel Cerundolo kontra Sho Shimabukuro

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Juan Manuel Cerundolo 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Juan Manuel Cerundolo
64%
Sety 2–0 Średnia pewność
Sho Shimabukuro
36%
2–0 35%
2–1 29%
1–2 20%
0–2 17%

Szansa na trzeciego seta 48%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Juan Manuel CerundoloSho Shimabukuro
1634 (#98)Ocena1570 (#224)
36–24 (60%)Bilans38–27 (58%)
46Mecze ATP/WTA29
WWLWLOstatnia formaLWLLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-09-23 Juan Manuel Cerundolo 2–1 ATP Singles: Tokyo (Japan Open)

Ostatnie pięć: Juan Manuel Cerundolo

2026-09-01 P Arthur Gea 2-3 US Open, Men
2026-08-25 W Dhakshineswar Suresh 2-0 Winston Salem
2026-08-18 P Felix Auger-Aliassime 0-2 Cincinnati
2026-08-16 W Arthur Rinderknech 2-1 Cincinnati
2026-08-14 W Mark Lajal 2-0 Cincinnati

Pełna karta zawodnika Juan Manuel Cerundolo →

Ostatnie pięć: Sho Shimabukuro

2026-08-23 P Miomir Kecmanović 0-2 Winston Salem
2026-08-14 P Hubert Hurkacz 0-2 Cincinnati
2026-08-13 P Jeffrey John Wolf 1-2 Cincinnati
2026-08-12 W Hugo Dellien 2-0 Cincinnati
2026-08-03 P Marin Čilić 0-2 Montreal

Pełna karta zawodnika Sho Shimabukuro →