H2H

Diletta Cherubini kontra Fossa Huergo N.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Diletta Cherubini 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Diletta Cherubini
53%
Sety 2–0 Cienkie dane
Fossa Huergo N.
47%
2–0 27%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 23%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Diletta CherubiniFossa Huergo N.
1459 (#430)Ocena1430
7–12 (37%)Bilans6–11 (35%)
14Mecze ATP/WTA9
WWLLLOstatnia formaWLWLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-07-13 Diletta Cherubini 2–1 WTA Singles: Hamburg WTA

Ostatnie pięć: Diletta Cherubini

2026-05-16 P Vera Zvonareva 0-2 Rabat
2025-12-02 P Udvardy P. 0-2 WTA Singles: Quito WTA
2025-11-18 P Nahimana S. 1-2 WTA Singles: Colina WTA
2025-11-16 W Cayetano E. 2-1 WTA Singles: Colina WTA
2025-11-13 W Biolay S. 2-0 WTA Singles: Orlando 7 ITF

Pełna karta zawodnika Diletta Cherubini →

Ostatnie pięć: Fossa Huergo N.

2025-12-02 P Chwalinska M. 0-2 WTA Singles: Quito WTA
2025-11-17 P Labrana F. 1-2 WTA Singles: Colina WTA
2025-11-04 W Ormaechea P. 2-0 WTA Singles: Tucuman
2025-10-10 P Zaar L. 1-2 WTA Singles: Santa Margherita Di Pula 14 ITF
2025-10-09 W Lizarazo Y. 2-1 WTA Singles: Santa Margherita Di Pula 14 ITF

Pełna karta zawodnika Fossa Huergo N. →