H2H

Marin Čilić kontra Sho Shimabukuro

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Marin Čilić 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Marin Čilić
51%
Sety 2–0 Cienkie dane
Sho Shimabukuro
49%
2–0 26%
2–1 25%
1–2 25%
0–2 24%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Marin ČilićSho Shimabukuro
1563 (#238)Ocena1570 (#224)
21–19 (53%)Bilans38–27 (58%)
31Mecze ATP/WTA29
LLWLLOstatnia formaLWLLL

Wszystkie spotkania (1)

2026-08-03 Marin Čilić 2–0 7-6, 6-1 Montreal

Ostatnie pięć: Marin Čilić

2026-08-14 P Daniel Merida 1-2 Cincinnati
2026-08-04 P Frances Tiafoe 1-2 Montreal
2026-08-03 W Sho Shimabukuro 2-0 Montreal
2026-06-29 P Daniil Medvedev 0-3 Wimbledon
2026-06-16 P Ugo Humbert 0-2 London

Pełna karta zawodnika Marin Čilić →

Ostatnie pięć: Sho Shimabukuro

2026-08-23 P Miomir Kecmanović 0-2 Winston Salem
2026-08-14 P Hubert Hurkacz 0-2 Cincinnati
2026-08-13 P Jeffrey John Wolf 1-2 Cincinnati
2026-08-12 W Hugo Dellien 2-0 Cincinnati
2026-08-03 P Marin Čilić 0-2 Montreal

Pełna karta zawodnika Sho Shimabukuro →