H2H

Federico Cinà kontra Federico Agustin Gomez

Rozegrali ze sobą 2 spotkania, w bilansie prowadzi Federico Cinà 2-0.

Bilans2 spotkania

Gdyby grali dziś

Federico Cinà
72%
Sety 2–0 Wysoka pewność
Federico Agustin Gomez
28%
2–0 42%
2–1 30%
1–2 16%
0–2 12%

Szansa na trzeciego seta 46%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Federico CinàFederico Agustin Gomez
1604 (#150)Ocena1503 (#369)
29–16 (64%)Bilans20–23 (47%)
22Mecze ATP/WTA19
WLWWLOstatnia formaWWWLL

Wszystkie spotkania (2)

2025-08-21 Federico Cinà 3–0 ATP Singles: US Open
2025-08-20 Federico Cinà 3–0 ATP Singles: US Open

Ostatnie pięć: Federico Cinà

2026-09-23 P Nikoloz Basilashvili 0-2 Chengdu
2026-09-22 W Kaichi Uchida 2-0 Chengdu
2026-08-25 W Luca Nardi 1-0 US Open, Men
2026-07-20 P Facundo Diaz Acosta 1-2 Kitzbuhel
2026-07-19 W Lorenzo Giustino 2-0 Kitzbuhel

Pełna karta zawodnika Federico Cinà →

Ostatnie pięć: Federico Agustin Gomez

2026-08-24 P Aziz Dougaz 0-2 US Open, Men
2026-07-15 P Matteo Arnaldi 1-2 Umag
2026-07-14 W Niels McDonald 2-0 Umag
2026-07-12 W Andrea Guerrieri 2-0 Umag
2026-07-11 W Raul Brancaccio 2-1 Umag

Pełna karta zawodnika Federico Agustin Gomez →