H2H

Oliver Crawford kontra Sharipov M.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Oliver Crawford 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Oliver Crawford
60%
Sety 2–0 Średnia pewność
Sharipov M.
40%
2–0 32%
2–1 28%
1–2 21%
0–2 19%

Szansa na trzeciego seta 49%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Oliver CrawfordSharipov M.
1566Ocena1511
22–16 (58%)Bilans12–14 (46%)
6Mecze ATP/WTA0
LWWLLOstatnia formaLLLWL

Wszystkie spotkania (1)

2025-09-02 Oliver Crawford 2–1 ATP Singles: Shanghai challenger

Ostatnie pięć: Oliver Crawford

2026-06-22 P Jurij Rodionov 0-2 Wimbledon
2026-05-19 P Alex Molčan 1-2 Roland Garros
2025-11-18 W Marcondes I. 2-0 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-13 W Uchida K. 2-1 ATP Singles: Kobe challenger
2025-11-11 P Uchiyama Y. 1-2 ATP Singles: Kobe challenger

Pełna karta zawodnika Oliver Crawford →

Ostatnie pięć: Sharipov M.

2025-11-10 P Kukushkin M. 1-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-09 W Gentzsch T. 2-1 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-10-31 P Sels J. 1-2 ATP Singles: Monastir challenger
2025-10-30 P Story J. 1-2 ATP Singles: Monastir challenger
2025-09-24 P Eubanks C. 1-2 ATP Singles: Jingshan challenger

Pełna karta zawodnika Sharipov M. →