H2H

Kayla Cross kontra Radwanska U.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Kayla Cross 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Kayla Cross
47%
Sety 0–2 Cienkie dane
Radwanska U.
53%
2–0 23%
2–1 24%
1–2 26%
0–2 27%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Kayla CrossRadwanska U.
1454 (#435)Ocena1463
12–16 (43%)Bilans6–9 (40%)
13Mecze ATP/WTA4
LLWLLOstatnia formaWWLWL

Wszystkie spotkania (1)

2025-11-27 Kayla Cross 2–1 WTA Singles: Ortisei ITF

Ostatnie pięć: Kayla Cross

2026-08-24 P Robin Montgomery 0-2 US Open, Women
2026-08-05 P Ann Li 0-2 Toronto
2026-08-03 W Katie Boulter 2-0 Toronto
2026-06-23 P Mary Stoiana 0-2 Wimbledon
2026-05-19 P Rebecca Šramková 0-2 Roland Garros

Pełna karta zawodnika Kayla Cross →

Ostatnie pięć: Radwanska U.

2025-12-02 P Kubka M. 0-2 WTA Singles: Selva Gardena ITF
2025-12-01 W Cremonini A. 2-1 WTA Singles: Selva Gardena ITF
2025-11-27 P Cross K. 1-2 WTA Singles: Ortisei ITF
2025-11-25 W Diaz Adrover C. 2-1 WTA Singles: Ortisei ITF
2025-11-24 W Moccia C. 2-0 WTA Singles: Ortisei ITF

Pełna karta zawodnika Radwanska U. →