H2H

Novak Djokovic kontra Corentin Moutet

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Novak Djokovic 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Novak Djokovic
86%
Sety 2–0 Wysoka pewność
Corentin Moutet
14%
2–0 59%
2–1 27%
1–2 8%
0–2 5%

Szansa na trzeciego seta 36%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Novak DjokovicCorentin Moutet
1732 (#26)Ocena1501 (#371)
29–7 (81%)Bilans28–33 (46%)
36Mecze ATP/WTA61
WWWLLOstatnia formaLLWLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-05-29 Novak Djokovic 3–0 ATP Singles: French Open

Ostatnie pięć: Novak Djokovic

2026-08-15 P Thiago Agustin Tirante 1-2 Cincinnati
2026-07-10 P Jannik Sinner 0-3 Wimbledon, Men
2026-07-07 W Felix Auger-Aliassime 3-2 Wimbledon
2026-07-05 W Roman Safiullin 3-1 Wimbledon
2026-07-03 W Arthur Rinderknech 3-1 Wimbledon

Pełna karta zawodnika Novak Djokovic →

Ostatnie pięć: Corentin Moutet

2026-09-01 P Dane Sweeny 0-2 US Open, Men
2026-08-05 P Rafael Jodar 1-2 Montreal
2026-08-04 W Marton Fucsovics 2-0 Montreal
2026-07-29 P Jenson Brooksby 0-2 Los Cabos
2026-06-30 P Marcos Giron 1-3 Wimbledon

Pełna karta zawodnika Corentin Moutet →