H2H

Frutos Alonso A. kontra Oana A.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Frutos Alonso A. 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Frutos Alonso A.
46%
Sety 0–2 Cienkie dane
Oana A.
54%
2–0 22%
2–1 23%
1–2 26%
0–2 28%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Frutos Alonso A.Oana A.
1458Ocena1508
34–40 (46%)Bilans15–13 (54%)
8Mecze ATP/WTA0
LLLLLOstatnia formaWWWWW

Wszystkie spotkania (1)

2025-08-29 Frutos Alonso A. 2–0 WTA Singles: Brasov 2 ITF

Ostatnie pięć: Frutos Alonso A.

2025-12-05 P Amarilla R. 1-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-04 P Nunez Vera A. 1-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-04 P Amarilla R. 1-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-03 P Falabella L. 1-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-03 P Nunez Vera A. 1-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3

Pełna karta zawodnika Frutos Alonso A. →

Ostatnie pięć: Oana A.

2025-11-13 W Kumru A. 2-0 WTA Singles: Antalya 33 ITF
2025-11-12 W Gabriel A. 2-0 WTA Singles: Antalya 33 ITF
2025-11-09 W Simionescu D. 2-0 WTA Singles: Antalya 32 ITF
2025-11-08 W Norin F. 2-0 WTA Singles: Antalya 32 ITF
2025-11-07 W Podlinska M. 2-0 WTA Singles: Antalya 32 ITF

Pełna karta zawodnika Oana A. →