H2H

Ghazouani Durand Y. kontra Homberg M.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Ghazouani Durand Y. 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Ghazouani Durand Y.
64%
Sety 2–0 Średnia pewność
Homberg M.
36%
2–0 36%
2–1 29%
1–2 19%
0–2 16%

Szansa na trzeciego seta 48%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Ghazouani Durand Y.Homberg M.
1645Ocena1513
26–9 (74%)Bilans21–19 (53%)
0Mecze ATP/WTA0
WWWLWOstatnia formaLLLWL

Wszystkie spotkania (1)

2025-10-30 Ghazouani Durand Y. 2–1 ATP Singles: Monastir challenger

Ostatnie pięć: Ghazouani Durand Y.

2025-11-26 W Domingos D. 2-0 ATP Singles: Athens challenger
2025-11-21 P Houkes M. 1-2 ATP Singles: Soma Bay challenger
2025-11-20 W Mas De Ugarte J. 2-0 ATP Singles: Soma Bay challenger
2025-11-19 W Bulus C. 2-0 ATP Singles: Soma Bay challenger
2025-11-01 W Nagel A. 2-1 ATP Singles: Monastir challenger

Pełna karta zawodnika Ghazouani Durand Y. →

Ostatnie pięć: Homberg M.

2025-11-27 P Fomin S. 0-2 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-25 W Ouakaa A. 2-1 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-24 P Summers M. 0-2 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-23 P Bassem Sobhy M. 0-2 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-21 P Pankin S. 0-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 9

Pełna karta zawodnika Homberg M. →