H2H

Eva Maria Ionescu kontra Varsa A.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Eva Maria Ionescu 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Eva Maria Ionescu
53%
Sety 2–0 Cienkie dane
Varsa A.
47%
2–0 27%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 23%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Eva Maria IonescuVarsa A.
1494Ocena1448
18–17 (51%)Bilans0–4 (0%)
1Mecze ATP/WTA0
WWLLLOstatnia formaLLLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-08-13 Eva Maria Ionescu 2–0 WTA Singles: Otopeni ITF

Ostatnie pięć: Eva Maria Ionescu

2026-07-12 P Elena Pridankina 0-2 Iasi
2025-11-21 P Schmidt A. 0-2 WTA Singles: Antalya 50 ITF
2025-11-20 P Pedone G. 0-2 WTA Singles: Antalya 50 ITF
2025-11-19 W Korpanec Davies A. 2-0 WTA Singles: Antalya 50 ITF
2025-11-14 W Barros V. 2-1 WTA Singles: Antalya 33 ITF

Pełna karta zawodnika Eva Maria Ionescu →

Ostatnie pięć: Varsa A.

2025-11-21 P La Cerra S. 1-2 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-11-20 P La Cerra S. 1-2 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-11-20 P Rosca A. 1-2 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-08-13 P Ionescu E. 0-2 WTA Singles: Otopeni ITF

Pełna karta zawodnika Varsa A. →