H2H

Momoko Kobori kontra Matsuda R.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Momoko Kobori 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Momoko Kobori
48%
Sety 0–2 Cienkie dane
Matsuda R.
52%
2–0 24%
2–1 24%
1–2 26%
0–2 26%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Momoko KoboriMatsuda R.
1465Ocena1504
10–15 (40%)Bilans28–29 (49%)
5Mecze ATP/WTA2
WWWWLOstatnia formaLWLWW

Wszystkie spotkania (1)

2025-11-07 Momoko Kobori 2–0 WTA Singles: Hamamatsu ITF

Ostatnie pięć: Momoko Kobori

2026-04-11 P Veronika Podrez 0-2 Rouen
2025-11-18 W Aikawa M. 2-0 WTA Singles: Takasaki ITF
2025-11-17 W Kim D. 2-0 WTA Singles: Takasaki ITF
2025-11-09 W Shimizu E. 2-1 WTA Singles: Hamamatsu ITF
2025-11-08 W Lee E. 2-1 WTA Singles: Hamamatsu ITF

Pełna karta zawodnika Momoko Kobori →

Ostatnie pięć: Matsuda R.

2025-12-25 W El Jardi D. 2-0 WTA Singles: Antalya 39 ITF
2025-12-24 W El Jardi D. 2-0 WTA Singles: Antalya 39 ITF
2025-12-19 P Teixido Garcia M. 0-2 WTA Singles: Antalya 38 ITF
2025-12-18 W Stamatova J. 2-0 WTA Singles: Antalya 38 ITF
2025-12-17 P El Aouni A. 1-2 WTA Singles: Antalya 38 ITF

Pełna karta zawodnika Matsuda R. →