H2H

Sandro Kopp kontra Murgett F.

Rozegrali ze sobą 2 spotkania, w bilansie prowadzi Sandro Kopp 2-0.

Bilans2 spotkania

Gdyby grali dziś

Sandro Kopp
69%
Sety 2–0 Średnia pewność
Murgett F.
31%
2–0 40%
2–1 29%
1–2 17%
0–2 14%

Szansa na trzeciego seta 47%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Sandro KoppMurgett F.
1653Ocena1521
30–12 (71%)Bilans13–13 (50%)
4Mecze ATP/WTA0
WLLWLOstatnia formaLLWLL

Wszystkie spotkania (2)

2025-11-13 Sandro Kopp 2–0 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-04 Sandro Kopp 2–0 ATP Singles: Knoxville challenger

Ostatnie pięć: Sandro Kopp

2026-07-19 P Kilian Feldbausch 0-2 Kitzbuhel
2026-07-18 W Pierre-Hugues Herbert 2-0 Kitzbuhel
2025-11-29 P Geerts M. 1-2 ATP Singles: Athens challenger
2025-11-28 P Henning P. 0-2 ATP Singles: Athens challenger
2025-11-26 W Prihodko O. 2-1 ATP Singles: Athens challenger

Pełna karta zawodnika Sandro Kopp →

Ostatnie pięć: Murgett F.

2025-11-14 P Ignatik U. 1-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-13 P Kopp S. 0-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-12 W Ravasio G. 2-0 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-04 P Kopp S. 0-2 ATP Singles: Knoxville challenger
2025-10-30 P Visker N. 0-2 ATP Singles: Monastir challenger

Pełna karta zawodnika Murgett F. →