H2H

Ashlyn Krueger kontra Magda Linette

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Ashlyn Krueger 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Ashlyn Krueger
74%
Sety 2–0 Wysoka pewność
Magda Linette
26%
2–0 44%
2–1 30%
1–2 15%
0–2 11%

Szansa na trzeciego seta 45%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Ashlyn KruegerMagda Linette
1597 (#160)Ocena1472 (#417)
24–18 (57%)Bilans15–26 (37%)
42Mecze ATP/WTA41
WLWLLOstatnia formaWLLLL

Wszystkie spotkania (1)

2026-03-05 Ashlyn Krueger 2–0 6-1, 6-4 Indian Wells

Ostatnie pięć: Ashlyn Krueger

2026-08-13 P Lois Boisson 0-2 Cincinnati
2026-07-29 P Naomi Osaka 0-1 Washington
2026-07-27 W Katie Boulter 2-1 Washington
2026-07-06 P Marta Kostyuk 0-2 Wimbledon
2026-07-04 W Daria Snigur 2-0 Wimbledon

Pełna karta zawodnika Ashlyn Krueger →

Ostatnie pięć: Magda Linette

2026-09-21 P Darya Astakhova 1-2 Seoul
2026-09-02 P Francesca Jones 1-2 US Open, Women
2026-08-13 P Elena-Gabriela Ruse 0-2 Cincinnati
2026-08-05 P Iva Jović 0-2 Toronto
2026-08-03 W Carol Zhao 2-1 Toronto

Pełna karta zawodnika Magda Linette →