H2H

Elena Mićić kontra Zeballos N.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Elena Mićić 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Elena Mićić
58%
Sety 2–0 Średnia pewność
Zeballos N.
42%
2–0 31%
2–1 27%
1–2 22%
0–2 20%

Szansa na trzeciego seta 49%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Elena MićićZeballos N.
1507Ocena1427
19–22 (46%)Bilans2–10 (17%)
5Mecze ATP/WTA1
WWWLLOstatnia formaLLLLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-08-13 Elena Mićić 2–1 WTA Singles: Vigo ITF

Ostatnie pięć: Elena Mićić

2026-07-18 P Linda Fruhvirtova 0-2 Prague
2026-07-15 P Qinwen Zheng 0-2 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-07-13 W Martha Matoula 2-0 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-07-12 W Anastasia Kulikova 2-1 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-07-11 W Makoto Ninomiya 2-0 WTA Athens, Greece Women Singles

Pełna karta zawodnika Elena Mićić →

Ostatnie pięć: Zeballos N.

2025-09-26 P Labrana F. 1-2 WTA Singles: Lujan 2 ITF
2025-09-25 P Konishi Camargo Silva J. 1-2 WTA Singles: Lujan 2 ITF
2025-09-20 P Ortenzi J. 0-2 WTA Singles: Lujan ITF
2025-09-19 P Ortenzi J. 1-2 WTA Singles: Lujan ITF
2025-09-03 P Stagno B. 1-2 WTA Singles: Cuiabá ITF

Pełna karta zawodnika Zeballos N. →