H2H

Greet Minnen kontra Ella Seidel

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Greet Minnen 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Greet Minnen
71%
Sety 2–0 Wysoka pewność
Ella Seidel
29%
2–0 42%
2–1 30%
1–2 16%
0–2 13%

Szansa na trzeciego seta 46%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Greet MinnenElla Seidel
1585 (#179)Ocena1476 (#410)
19–11 (63%)Bilans21–26 (45%)
26Mecze ATP/WTA47
WLWLLOstatnia formaLLLLL

Wszystkie spotkania (1)

2026-06-07 Greet Minnen 2–1 6-1, 2-6, 6-0 's-Hertogenbosch

Ostatnie pięć: Greet Minnen

2026-08-24 P Jeline Vandromme 0-2 US Open, Women
2026-06-24 P Iryna Shymanovich 0-2 Wimbledon
2026-06-23 W Fiona Ferro 2-0 Wimbledon
2026-06-11 P Robin Montgomery 0-2 's-Hertogenbosch
2026-06-09 W Janice Tjen 2-0 's-Hertogenbosch

Pełna karta zawodnika Greet Minnen →

Ostatnie pięć: Ella Seidel

2026-09-01 P Yuliia Starodubtseva 0-2 US Open, Women
2026-08-12 P Nadia Podoroska 0-2 Cincinnati
2026-07-20 P Daria Snigur 1-2 Prague
2026-06-30 P Linda Noskova 0-2 Wimbledon
2026-06-20 P Solana Sierra 0-2 Bad Homburg

Pełna karta zawodnika Ella Seidel →