H2H

Thiago Monteiro kontra Neil Oberleitner

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Thiago Monteiro 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Thiago Monteiro
51%
Sety 2–0 Cienkie dane
Neil Oberleitner
49%
2–0 25%
2–1 25%
1–2 25%
0–2 25%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Thiago MonteiroNeil Oberleitner
1555 (#256)Ocena1599
14–10 (58%)Bilans25–11 (69%)
11Mecze ATP/WTA2
LWWWLOstatnia formaWLWLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-07-19 Thiago Monteiro 2–0 ATP Singles: Kitzbühel

Ostatnie pięć: Thiago Monteiro

2026-07-12 P Dylan Dietrich 1-2 Gstaad
2026-07-11 W Pierre-Hugues Herbert 2-1 Gstaad
2025-10-24 W Prado Angelo J. 2-1 ATP Singles: Costa do Sauipe challenger
2025-10-14 W Kicker N. 2-1 ATP Singles: Curitiba challenger
2025-10-13 P Kicker N. 1-2 ATP Singles: Curitiba challenger

Pełna karta zawodnika Thiago Monteiro →

Ostatnie pięć: Neil Oberleitner

2026-08-22 P Hugo Grenier 0-2 Winston Salem
2025-11-21 P Marcondes I. 0-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-20 W Shiraishi H. 2-1 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-18 P Hsu Y. 0-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-10 W Zhukov M. 2-1 ATP Singles: Kobe challenger

Pełna karta zawodnika Neil Oberleitner →