H2H

Despina Papamichail kontra Rinaldo Persson K.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Despina Papamichail 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Despina Papamichail
52%
Sety 2–0 Cienkie dane
Rinaldo Persson K.
48%
2–0 27%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 23%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Despina PapamichailRinaldo Persson K.
1525 (#332)Ocena1552
28–20 (58%)Bilans17–8 (68%)
21Mecze ATP/WTA0
LWLLWOstatnia formaLLLWL

Wszystkie spotkania (1)

2025-08-30 Despina Papamichail 2–1 WTA Singles: Bytom ITF

Ostatnie pięć: Despina Papamichail

2026-08-24 W Laura Pigossi 2-0 US Open, Women
2026-06-23 P Claire Liu 0-2 Wimbledon
2026-05-20 P Hanyu Guo 0-2 Roland Garros
2026-05-18 W Lanlana Tararudee 2-1 Roland Garros
2026-04-20 P Simona Waltert 0-2 Madrid

Pełna karta zawodnika Despina Papamichail →

Ostatnie pięć: Rinaldo Persson K.

2025-11-30 P Martincova T. 1-2 WTA Singles: Dubai ITF
2025-11-25 W Zaytseva K. 2-0 WTA Singles: Fujairah ITF
2025-11-19 P Korpatsch T. 0-2 WTA Singles: Trnava 5 ITF
2025-11-01 P Bandecchi S. 1-2 WTA Singles: Glasgow 2 ITF
2025-10-31 P Costoulas S. 0-2 WTA Singles: Glasgow 2 ITF

Pełna karta zawodnika Rinaldo Persson K. →