H2H

Lisa Pigato kontra Vukovic D.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Lisa Pigato 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Lisa Pigato
67%
Sety 2–0 Średnia pewność
Vukovic D.
33%
2–0 38%
2–1 29%
1–2 18%
0–2 15%

Szansa na trzeciego seta 47%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Lisa PigatoVukovic D.
1592Ocena1486
31–12 (72%)Bilans20–22 (48%)
6Mecze ATP/WTA0
LWLLLOstatnia formaLWWWW

Wszystkie spotkania (1)

2025-11-12 Lisa Pigato 2–1 WTA Singles: Heraklion 10 ITF

Ostatnie pięć: Lisa Pigato

2026-08-24 P Linda Klimovičová 0-2 US Open, Women
2026-06-23 P Noma Noha Akugue 0-2 Wimbledon
2026-05-20 P Sloane Stephens 0-2 Roland Garros
2026-05-18 W Aliona Falei 2-0 Roland Garros
2026-05-06 P Tyra Caterina Grant 1-2 WTA 1000 Rome

Pełna karta zawodnika Lisa Pigato →

Ostatnie pięć: Vukovic D.

2025-12-21 W Stankovic A. 2-1 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-12-19 W Stevic H. 2-1 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-12-17 W Ustic M. 2-1 WTA Singles: UTR Pro Tennis Series 5
2025-11-21 W Serban I. 2-0 WTA Singles: Heraklion 11 ITF
2025-11-20 P Rocchetti S. 1-2 WTA Singles: Heraklion 11 ITF

Pełna karta zawodnika Vukovic D. →