H2H

Carlos Alcaraz Frances Tiafoe

1 kez karşılaştılar ve Carlos Alcaraz aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Carlos Alcaraz
70%
Set 2–0 Yüksek güven
Frances Tiafoe
30%
2–0 41%
2–1 29%
1–2 17%
0–2 13%

Üçüncü set olasılığı 46%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Carlos AlcarazFrances Tiafoe
1872 (#6)Puan1770 (#20)
49–5 (91%)Galibiyet-mağlubiyet50–22 (69%)
54ATP/WTA maçları72
WWWWLSon formWWWWL

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-12-08 Carlos Alcaraz 2–0 ATP Singles: A Racquet at The Rock

Son beş: Carlos Alcaraz

2026-09-09 M Ben Shelton 2-3 US Open, Men
2026-09-06 G Tommy Paul 3-0 US Open, Men
2026-09-04 G Yibing Wu 3-0 US Open, Men
2026-09-03 G Jaime Faria 3-1 US Open, Men
2026-04-14 G Otto Virtanen 2-0 Barcelona

Carlos Alcaraz tam dökümü →

Son beş: Frances Tiafoe

2026-09-11 M Ben Shelton 1-3 US Open, Men
2026-09-08 G Alex Michelsen 3-2 US Open, Men
2026-09-06 G Daniil Medvedev 3-0 US Open, Men
2026-09-04 G Valentin Vacherot 3-0 US Open, Men
2026-09-02 G Rei Sakamoto 3-0 US Open, Men

Frances Tiafoe tam dökümü →