H2H

Beveraggi Lespiau P. Linang Xiao

1 kez karşılaştılar ve Beveraggi Lespiau P. aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Beveraggi Lespiau P.
67%
Set 2–0 Orta güven
Linang Xiao
33%
2–0 38%
2–1 29%
1–2 18%
0–2 15%

Üçüncü set olasılığı 47%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Beveraggi Lespiau P.Linang Xiao
1567Puan1433
47–42 (53%)Galibiyet-mağlubiyet12–20 (38%)
0ATP/WTA maçları3
WWLLLSon formWWLLL

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-10-07 Beveraggi Lespiau P. 2–0 ATP Singles: Jinan challenger

Son beş: Beveraggi Lespiau P.

2025-11-26 M Fullana L. 1-2 WTA Singles: Ribeirao Preto ITF
2025-11-25 G Zakaryia F. 2-0 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-25 M Fullana L. 1-2 WTA Singles: Ribeirao Preto ITF
2025-11-25 M Gomez F. 0-2 ATP Singles: Temuco challenger
2025-11-19 G Markus C. 2-1 WTA Singles: Mogi Das Cruzes ITF

Beveraggi Lespiau P. tam dökümü →

Son beş: Linang Xiao

2026-09-22 M Shintaro Mochizuki 1-2 Chengdu
2025-12-30 M Colmegna M. 0-2 WTA Singles: Nairobi 3 ITF
2025-10-30 M El Sayed A. 1-2 WTA Singles: Sharm El Sheikh 19 ITF
2025-10-29 G Shan Y. 2-1 WTA Singles: Sharm El Sheikh 19 ITF
2025-10-15 G Easwaramurthi A. 2-0 WTA Singles: Sharm El Sheikh 17 ITF

Linang Xiao tam dökümü →