H2H

Jenson Brooksby Oliver Crawford

2 kez karşılaştılar ve Jenson Brooksby aralarındaki maçlarda 2-0 önde.

Aralarındaki maçlar2 karşılaşma

Bugün oynasalar

Jenson Brooksby
54%
Set 2–0 Veri az
Oliver Crawford
46%
2–0 28%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 23%

Üçüncü set olasılığı 50%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Jenson BrooksbyOliver Crawford
1539 (#298)Puan1566
25–32 (44%)Galibiyet-mağlubiyet22–16 (58%)
54ATP/WTA maçları6
LLWLWSon formLWWLL

Tüm karşılaşmalar (2)

2025-06-12 Jenson Brooksby 2–0 ATP Singles: Ilkley challenger
2025-06-11 Jenson Brooksby 2–0 ATP Singles: Ilkley challenger

Son beş: Jenson Brooksby

2026-09-23 G Sebastián Báez 2-0 Chengdu
2026-08-24 M Stefanos Tsitsipas 0-2 Winston Salem
2026-08-23 G Giovanni Mpetshi Perricard 2-0 Winston Salem
2026-08-14 M Jaime Faria 0-2 Cincinnati
2026-08-05 M Ben Shelton 0-2 Montreal

Jenson Brooksby tam dökümü →

Son beş: Oliver Crawford

2026-06-22 M Jurij Rodionov 0-2 Wimbledon
2026-05-19 M Alex Molčan 1-2 Roland Garros
2025-11-18 G Marcondes I. 2-0 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-13 G Uchida K. 2-1 ATP Singles: Kobe challenger
2025-11-11 M Uchiyama Y. 1-2 ATP Singles: Kobe challenger

Oliver Crawford tam dökümü →