H2H

Di Giulio P. Kuzuhara B.

1 kez karşılaştılar ve Di Giulio P. aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Di Giulio P.
56%
Set 2–0 Veri az
Kuzuhara B.
44%
2–0 29%
2–1 27%
1–2 23%
0–2 21%

Üçüncü set olasılığı 50%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Di Giulio P.Kuzuhara B.
1477Puan1419
12–21 (36%)Galibiyet-mağlubiyet6–13 (32%)
1ATP/WTA maçları1
WLWWLSon formLWLLL

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-11-13 Di Giulio P. 2–1 ATP Singles: Lyon 2 challenger

Son beş: Di Giulio P.

2025-12-31 M Djakouris C. 0-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-29 M Niedner N. 0-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-29 G Tripathi A. 2-1 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-29 G Djakouris C. 2-1 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-12-08 M Eichenseher D. 0-2 ATP Singles: A Racquet at The Rock

Di Giulio P. tam dökümü →

Son beş: Kuzuhara B.

2025-11-17 M Reis Da Silva J. 0-2 ATP Singles: Florianopolis challenger
2025-11-13 M De Almeida Santos P. 1-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-11 M Bini V. 1-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-05 G Cigarran T. 2-0 ATP Singles: Knoxville challenger
2025-10-30 G Zeitune M. 2-0 ATP Singles: Monastir challenger

Kuzuhara B. tam dökümü →