H2H

Diaz Acosta F. Lukas Neumayer

1 kez karşılaştılar ve Diaz Acosta F. aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Diaz Acosta F.
72%
Set 2–0 Yüksek güven
Lukas Neumayer
28%
2–0 42%
2–1 30%
1–2 16%
0–2 12%

Üçüncü set olasılığı 46%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Diaz Acosta F.Lukas Neumayer
1717Puan1505 (#366)
26–4 (87%)Galibiyet-mağlubiyet20–20 (50%)
1ATP/WTA maçları13
WWWWWSon formWLLLW

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-10-02 Diaz Acosta F. 2–1 ATP Singles: Antofagasta challenger

Son beş: Diaz Acosta F.

2025-11-27 G Ribeiro E. 2-0 ATP Singles: Temuco challenger
2025-11-25 G Torrealba B. 2-0 ATP Singles: Temuco challenger
2025-11-20 G Ribeiro E. 2-0 ATP Singles: Florianopolis challenger
2025-11-19 G Negritu C. 2-0 ATP Singles: Florianopolis challenger
2025-11-18 G Negritu C. 2-0 ATP Singles: Florianopolis challenger

Diaz Acosta F. tam dökümü →

Son beş: Lukas Neumayer

2026-08-24 G James McCabe 2-0 US Open, Men
2026-07-20 M Yannick Hanfmann 0-2 Kitzbuhel
2026-07-14 M Juan Carlos Prado Angelo 0-2 Umag
2026-07-12 M Marko Topo 0-2 Umag
2026-07-11 G Mili Poljičak 2-1 Umag

Lukas Neumayer tam dökümü →