H2H

Frederico Ferreira Silva Kusuhara Y.

1 kez karşılaştılar ve Frederico Ferreira Silva aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Frederico Ferreira Silva
45%
Set 0–2 Veri az
Kusuhara Y.
55%
2–0 22%
2–1 23%
1–2 27%
0–2 29%

Üçüncü set olasılığı 50%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Frederico Ferreira SilvaKusuhara Y.
1443Puan1508
15–27 (36%)Galibiyet-mağlubiyet12–13 (48%)
5ATP/WTA maçları0
LLLLWSon formWLLLL

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-11-04 Frederico Ferreira Silva 2–0 ATP Singles: Matsuyama challenger

Son beş: Frederico Ferreira Silva

2026-08-24 G Diego Dedura-Palomero 2-0 US Open, Men
2026-07-20 M Luca Van Assche 1-2 Estoril
2026-07-12 M Martin Krumich 0-2 Bastad
2026-06-22 M Matej Dodig 1-2 Wimbledon
2026-05-18 M Federico Agustin Gomez 1-2 Roland Garros

Frederico Ferreira Silva tam dökümü →

Son beş: Kusuhara Y.

2025-11-21 M Santillan A. 0-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-19 M Shimizu Y. 0-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-18 M Isomura K. 1-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-17 M Matsuda K. 1-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-16 G Ando G. 2-0 ATP Singles: Yokohama challenger

Kusuhara Y. tam dökümü →