H2H

Lorenzo Giustino Moroni F.

1 kez karşılaştılar ve Lorenzo Giustino aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Lorenzo Giustino
60%
Set 2–0 Orta güven
Moroni F.
40%
2–0 32%
2–1 28%
1–2 21%
0–2 19%

Üçüncü set olasılığı 49%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Lorenzo GiustinoMoroni F.
1601Puan1556
39–23 (63%)Galibiyet-mağlubiyet16–10 (62%)
6ATP/WTA maçları0
LLWLLSon formLLLWL

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-11-18 Lorenzo Giustino 2–0 ATP Singles: Montemar challenger

Son beş: Lorenzo Giustino

2026-08-25 M Grigor Dimitrov 0-2 US Open, Men
2026-07-19 M Federico Cinà 0-2 Kitzbuhel
2026-07-18 G Nico Hipfl 2-0 Kitzbuhel
2026-06-22 M Gauthier Onclin 0-2 Wimbledon
2026-05-19 M Kyrian Jacquet 0-2 Roland Garros

Lorenzo Giustino tam dökümü →

Son beş: Moroni F.

2025-11-18 M Giustino L. 0-2 ATP Singles: Montemar challenger
2025-11-17 G Bondioli F. 2-0 ATP Singles: Montemar challenger
2025-11-16 M Barreto Sanchez D. 1-2 ATP Singles: Montemar challenger
2025-10-25 M Martin Manzano J. 1-2 ATP Singles: Hamburg challenger
2025-10-24 M Bondioli F. 1-2 ATP Singles: Hamburg challenger

Moroni F. tam dökümü →