H2H

Paul Jubb Martin T.

2 kez karşılaştılar ve Paul Jubb aralarındaki maçlarda 2-0 önde.

Aralarındaki maçlar2 karşılaşma

Bugün oynasalar

Paul Jubb
67%
Set 2–0 Orta güven
Martin T.
33%
2–0 37%
2–1 29%
1–2 18%
0–2 15%

Üçüncü set olasılığı 47%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Paul JubbMartin T.
1590Puan1466
18–8 (69%)Galibiyet-mağlubiyet6–9 (40%)
4ATP/WTA maçları1
WLWWLSon formWWLLW

Tüm karşılaşmalar (2)

2025-08-13 Paul Jubb 2–0 ATP Singles: Sofia challenger
2025-08-07 Paul Jubb 2–0 ATP Singles: Grodzisk Mazowiecki challenger

Son beş: Paul Jubb

2026-06-24 M Tomás Barrios Vera 1-2 Wimbledon
2026-06-22 G Pierre-Hugues Herbert 2-0 Wimbledon
2025-11-13 G Byers L. 2-1 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-08-17 G Samuel T. 2-1 ATP Singles: Cancun challenger
2025-08-16 G Story J. 2-0 ATP Singles: Sofia challenger

Paul Jubb tam dökümü →

Son beş: Martin T.

2025-11-19 G Trifi A. 2-0 ATP Singles: Soma Bay challenger
2025-11-13 M Vylegzhanin N. 0-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-11-12 M Massard L. 0-2 ATP Singles: Lyon 2 challenger
2025-10-14 G Misrahi J. 2-0 ATP Singles: Hersonissos 6 challenger
2025-09-17 G Berquier A. 2-0 ATP Singles: Targu Mures 2 challenger

Martin T. tam dökümü →