H2H

Rei Sakamoto Kaichi Uchida

1 kez karşılaştılar ve Rei Sakamoto aralarındaki maçlarda 1-0 önde.

Aralarındaki maçlar1 karşılaşma

Bugün oynasalar

Rei Sakamoto
59%
Set 2–0 Orta güven
Kaichi Uchida
41%
2–0 32%
2–1 28%
1–2 22%
0–2 19%

Üçüncü set olasılığı 49%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Rei SakamotoKaichi Uchida
1561 (#246)Puan1536
25–22 (53%)Galibiyet-mağlubiyet27–23 (54%)
21ATP/WTA maçları4
WWLWLSon formWLLLL

Tüm karşılaşmalar (1)

2025-11-23 Rei Sakamoto 2–0 ATP Singles: Yokohama challenger

Son beş: Rei Sakamoto

2026-09-02 M Frances Tiafoe 0-3 US Open, Men
2026-08-24 G Jay Clarke 2-1 US Open, Men
2026-06-25 M Jaime Faria 1-3 Wimbledon
2026-06-24 G Aziz Dougaz 2-0 Wimbledon
2026-06-22 G Anton Matusevich 2-1 Wimbledon

Rei Sakamoto tam dökümü →

Son beş: Kaichi Uchida

2026-09-22 M Federico Cinà 0-2 Chengdu
2026-06-22 M Bernard Tomic 0-2 Wimbledon
2026-05-19 M Pierre-Hugues Herbert 0-2 Roland Garros
2025-11-23 M Sakamoto R. 0-2 ATP Singles: Yokohama challenger
2025-11-22 G Marcondes I. 2-1 ATP Singles: Yokohama challenger

Kaichi Uchida tam dökümü →