H2H

Toby Samuel Ilia Simakin

2 kez karşılaştılar ve Toby Samuel aralarındaki maçlarda 2-0 önde.

Aralarındaki maçlar2 karşılaşma

Bugün oynasalar

Toby Samuel
80%
Set 2–0 Yüksek güven
Ilia Simakin
20%
2–0 50%
2–1 29%
1–2 12%
0–2 8%

Üçüncü set olasılığı 41%

Güncel puanlar ve aralarındaki maçlar; belirli bir turnuva olmadan iki set alanın kazandığı maç için. Planlanmış bir maç için maç sayfasını açın.

Yan yana

Toby SamuelIlia Simakin
1675 (#64)Puan1542
40–13 (75%)Galibiyet-mağlubiyet13–7 (65%)
13ATP/WTA maçları2
WLLWLSon formWWLLL

Tüm karşılaşmalar (2)

2025-11-30 Toby Samuel 2–0 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-17 Toby Samuel 2–1 ATP Singles: Soma Bay challenger

Son beş: Toby Samuel

2026-09-02 M Jiri Lehečka 0-3 US Open, Men
2026-08-24 G Francesco Maestrelli 2-1 US Open, Men
2026-06-30 M Jakub Menšik 2-3 Wimbledon
2026-06-26 M Zizou Bergs 1-2 Eastbourne
2026-06-25 G Juan Manuel Cerundolo 2-0 Eastbourne

Toby Samuel tam dökümü →

Son beş: Ilia Simakin

2026-05-18 M Liam Draxl 1-2 Roland Garros
2025-11-30 M Samuel T. 0-2 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-29 M Brunclik P. 1-2 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-28 G Marrero Curbelo I. 2-0 ATP Singles: Manama 2 challenger
2025-11-26 G Vasa E. 2-0 ATP Singles: Manama 2 challenger

Ilia Simakin tam dökümü →