H2H

Alex Hernandez tegen Nicolas Mejia

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Alex Hernandez leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Alex Hernandez
49%
Sets 0–2 Weinig gegevens
Nicolas Mejia
51%
2–0 24%
2–1 24%
1–2 25%
0–2 26%

Kans op een derde set 50%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Alex HernandezNicolas Mejia
1550Waardering1528 (#325)
2–1 (67%)Winst-verlies27–31 (47%)
3ATP/WTA-wedstrijden26
WWWWLRecente vormLWWLL

Alle ontmoetingen (1)

2026-07-26 Alex Hernandez 2–0 7-5, 6-2 Los Cabos

Laatste vijf: Alex Hernandez

2026-07-28 V Bernard Tomić 0-2 Los Cabos
2026-07-27 W Alan Magadan 2-0 Los Cabos
2026-07-26 W Nicolas Mejia 2-0 Los Cabos

Volledige staat van Alex Hernandez →

Laatste vijf: Nicolas Mejia

2026-08-25 V Liam Draxl 1-2 US Open, Men
2026-08-14 V Adam Walton 0-2 Cincinnati
2026-08-13 W Henrique Rocha 2-1 Cincinnati
2026-08-12 W Jacob Fearnley 2-1 Cincinnati
2026-08-05 V Lorenzo Musetti 0-2 Montreal

Volledige staat van Nicolas Mejia →