H2H

Sara Bejlek tegen Mina Hodzic

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Sara Bejlek leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Sara Bejlek
82%
Sets 2–0 Hoge zekerheid
Mina Hodzic
18%
2–0 53%
2–1 29%
1–2 11%
0–2 7%

Kans op een derde set 40%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Sara BejlekMina Hodzic
1691 (#49)Waardering1505
35–16 (69%)Winst-verlies15–16 (48%)
51ATP/WTA-wedstrijden8
WWLWLRecente vormLLWWL

Alle ontmoetingen (1)

2025-10-07 Sara Bejlek 2–0 WTA Singles: Mallorca WTA

Laatste vijf: Sara Bejlek

2026-09-17 V Cristina Bucsa 0-2 Guadalajara
2026-09-15 W Alycia Parks 2-0 Guadalajara
2026-08-23 V Coco Gauff 0-2 Cincinnati
2026-08-21 W Madison Keys 2-1 Cincinnati
2026-08-20 W Aryna Sabalenka 2-0 Cincinnati

Volledige staat van Sara Bejlek →

Laatste vijf: Mina Hodzic

2026-07-13 V Harriet Dart 1-2 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-07-12 W Ekaterina Yashina 2-0 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-07-11 W Hao-Ching Chan 2-0 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-04-11 V Alina Charaeva 0-2 Rouen
2025-11-20 V Timofeeva M. 0-2 WTA Singles: Petange 2 ITF

Volledige staat van Mina Hodzic →