H2H

Maja Chwalinska tegen Jakupovic D.

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Maja Chwalinska leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Maja Chwalinska
84%
Sets 2–0 Hoge zekerheid
Jakupovic D.
16%
2–0 56%
2–1 28%
1–2 9%
0–2 6%

Kans op een derde set 37%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Maja ChwalinskaJakupovic D.
1694 (#48)Waardering1472
29–10 (74%)Winst-verlies17–18 (49%)
38ATP/WTA-wedstrijden4
LWLWWRecente vormWLLWL

Alle ontmoetingen (1)

2025-09-11 Maja Chwalinska 2–0 WTA Singles: Ljubljana WTA

Laatste vijf: Maja Chwalinska

2026-09-23 W Oleksandra Oliynykova 2-0 Singapore
2026-09-21 W Rebecca Šramková 2-0 Singapore
2026-08-17 V Diana Shnaider 0-2 Cincinnati
2026-08-15 W Cristina Bucsa 2-0 Cincinnati
2026-08-04 V Talia Gibson 0-2 Toronto

Volledige staat van Maja Chwalinska →

Laatste vijf: Jakupovic D.

2025-12-01 V Martincova T. 0-2 WTA Singles: Dubai ITF
2025-11-30 W Desai Z. 2-0 WTA Singles: Dubai ITF
2025-11-24 V Hartono A. 0-2 WTA Singles: Fujairah ITF
2025-10-25 V Lew Yan Foon A. 1-2 WTA Singles: Chennai WTA
2025-10-13 W Dittmann G. 2-0 WTA Singles: Les Franqueses ITF

Volledige staat van Jakupovic D. →