H2H

Elisabetta Cocciaretto tegen Yue Yuan

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Elisabetta Cocciaretto leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Elisabetta Cocciaretto
76%
Sets 2–0 Hoge zekerheid
Yue Yuan
24%
2–0 47%
2–1 30%
1–2 14%
0–2 10%

Kans op een derde set 43%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Elisabetta CocciarettoYue Yuan
1602 (#154)Waardering1458 (#431)
29–19 (60%)Winst-verlies12–22 (35%)
48ATP/WTA-wedstrijden32
LWWLLRecente vormLWLWL

Alle ontmoetingen (1)

2026-04-01 Elisabetta Cocciaretto 2–0 6-0, 7-5 Charleston

Laatste vijf: Elisabetta Cocciaretto

2026-08-03 V Talia Gibson 0-1 Toronto
2026-07-31 V Naomi Osaka 1-2 Washington
2026-07-29 W Emma Navarro 2-1 Washington
2026-07-27 W Clara Tauson 2-1 Washington
2026-06-29 V Xinyu Wang 1-2 Wimbledon

Volledige staat van Elisabetta Cocciaretto →

Laatste vijf: Yue Yuan

2026-09-21 V Dayeon Back 1-2 Seoul
2026-08-25 W Hanyu Guo 2-0 US Open, Women
2026-08-12 V Kayla Day 1-2 Cincinnati
2026-08-11 W Renata Zarazua 2-0 Cincinnati
2026-07-21 V Nikola Bartunkova 1-2 Prague

Volledige staat van Yue Yuan →