H2H

Francisco Comesaña tegen Yibing Wu

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Francisco Comesaña leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Francisco Comesaña
50%
Sets 2–0 Weinig gegevens
Yibing Wu
50%
2–0 25%
2–1 25%
1–2 25%
0–2 25%

Kans op een derde set 50%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Francisco ComesañaYibing Wu
1480 (#405)Waardering1485
20–28 (42%)Winst-verlies5–10 (33%)
48ATP/WTA-wedstrijden15
LLWLLRecente vormWLLWL

Alle ontmoetingen (1)

2026-08-23 Francisco Comesaña 2–0 6-3, 6-4 Winston Salem

Laatste vijf: Francisco Comesaña

2026-09-01 V Flavio Cobolli 2-3 US Open, Men
2026-08-25 V Daniel Altmaier 0-2 Winston Salem
2026-08-23 W Yibing Wu 2-0 Winston Salem
2026-08-11 V Kei Nishikori 1-2 Cincinnati
2026-06-22 V Alejandro Moro Canas 1-2 Wimbledon

Volledige staat van Francisco Comesaña →

Laatste vijf: Yibing Wu

2026-09-04 V Carlos Alcaraz 0-3 US Open, Men
2026-09-02 W James Duckworth 3-0 US Open, Men
2026-08-23 V Francisco Comesaña 0-2 Winston Salem
2026-08-13 V Jaime Faria 0-2 Cincinnati
2026-08-11 W Mackenzie McDonald 2-1 Cincinnati

Volledige staat van Yibing Wu →