H2H

Harriet Dart tegen Katherine Sebov

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Harriet Dart leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Harriet Dart
46%
Sets 0–2 Weinig gegevens
Katherine Sebov
54%
2–0 23%
2–1 24%
1–2 26%
0–2 27%

Kans op een derde set 50%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Harriet DartKatherine Sebov
1516 (#343)Waardering1556 (#253)
20–21 (49%)Winst-verlies21–11 (66%)
30ATP/WTA-wedstrijden11
WWLWLRecente vormWLWLL

Alle ontmoetingen (1)

2025-11-01 Harriet Dart 2–1 WTA Singles: Toronto ITF

Laatste vijf: Harriet Dart

2026-09-03 V Marie Bouzkova 0-2 US Open, Women
2026-08-25 W Jordyn Hazelitt 2-1 US Open, Women
2026-08-14 V Peyton Stearns 0-2 Cincinnati
2026-08-13 W Aoi Ito 2-0 Cincinnati
2026-08-12 W Moyuka Uchijima 2-0 Cincinnati

Volledige staat van Harriet Dart →

Laatste vijf: Katherine Sebov

2026-08-25 V Julia Avdeeva 0-2 US Open, Women
2026-08-04 V Marta Kostyuk 0-2 Toronto
2026-08-02 W Aoi Ito 2-0 Toronto
2026-07-28 V Elvina Kalieva 0-2 Memphis
2026-07-26 W Aran Teixido Garcia 2-0 Memphis

Volledige staat van Katherine Sebov →