H2H

Alex de Minaur tegen Gabriel Diallo

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Alex de Minaur leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Alex de Minaur
75%
Sets 2–0 Hoge zekerheid
Gabriel Diallo
25%
2–0 45%
2–1 30%
1–2 15%
0–2 11%

Kans op een derde set 44%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Alex de MinaurGabriel Diallo
1653 (#79)Waardering1521 (#338)
21–15 (58%)Winst-verlies24–27 (47%)
36ATP/WTA-wedstrijden51
WWLWLRecente vormLLLWL

Alle ontmoetingen (1)

2026-06-16 Alex de Minaur 2–0 7-6, 6-3 London

Laatste vijf: Alex de Minaur

2026-09-03 V Botic Van de Zandschulp 0-3 US Open, Men
2026-09-02 W Andrea Guerrieri 3-0 US Open, Men
2026-08-19 V Arthur Fils 0-2 Cincinnati
2026-08-17 W Arthur Fery 2-0 Cincinnati
2026-08-15 W Quentin Halys 2-1 Cincinnati

Volledige staat van Alex de Minaur →

Laatste vijf: Gabriel Diallo

2026-08-05 V Luciano Darderi 0-1 Montreal
2026-08-03 W Kyrian Jacquet 2-1 Montreal
2026-07-28 V Tristan Boyer 0-2 Los Cabos
2026-07-02 V Lorenzo Sonego 2-3 Wimbledon
2026-06-25 V Jack Draper 0-2 Eastbourne

Volledige staat van Gabriel Diallo →