H2H

Rafael Jodar tegen Kei Nishikori

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Rafael Jodar leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Rafael Jodar
89%
Sets 2–0 Hoge zekerheid
Kei Nishikori
11%
2–0 63%
2–1 26%
1–2 7%
0–2 4%

Kans op een derde set 33%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Rafael JodarKei Nishikori
1794 (#13)Waardering1580
65–20 (76%)Winst-verlies8–3 (73%)
49ATP/WTA-wedstrijden8
LWWLLRecente vormLLWLW

Alle ontmoetingen (1)

2026-07-29 Rafael Jodar 2–0 6-3, 6-2 Washington

Laatste vijf: Rafael Jodar

2026-09-02 V Yunchaokete Bu 0-3 US Open, Men
2026-08-19 V Flavio Cobolli 1-2 Cincinnati
2026-08-17 W Alejandro Tabilo 2-0 Cincinnati
2026-08-15 W Denis Shapovalov 2-1 Cincinnati
2026-08-12 V Brandon Nakashima 0-2 Montreal

Volledige staat van Rafael Jodar →

Laatste vijf: Kei Nishikori

2026-08-25 W Sebastian Ofner 2-1 US Open, Men
2026-08-13 V Marco Trungelliti 1-2 Cincinnati
2026-08-11 W Francisco Comesaña 2-1 Cincinnati
2026-08-01 V Michael Zheng 0-2 Montreal
2026-07-29 V Rafael Jodar 0-2 Washington

Volledige staat van Kei Nishikori →