H2H

En-Shuo Liang tegen Katherine Sebov

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en En-Shuo Liang leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

En-Shuo Liang
33%
Sets 0–2 Matige zekerheid
Katherine Sebov
67%
2–0 15%
2–1 18%
1–2 29%
0–2 38%

Kans op een derde set 47%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

En-Shuo LiangKatherine Sebov
1422 (#456)Waardering1556 (#253)
8–16 (33%)Winst-verlies21–11 (66%)
11ATP/WTA-wedstrijden11
LWLLLRecente vormWLWLL

Alle ontmoetingen (1)

2025-06-04 En-Shuo Liang 2–1 WTA Singles: Sumter ITF

Laatste vijf: En-Shuo Liang

2026-09-19 V Sara Saito 0-2 Seoul
2026-08-26 V Nikola Bartunkova 1-2 Monterrey
2026-08-23 V Anna Bondar 1-2 Monterrey
2026-08-22 W Sinja Kraus 2-1 Monterrey
2025-11-20 V Sakatsume H. 0-2 WTA Singles: Takasaki ITF

Volledige staat van En-Shuo Liang →

Laatste vijf: Katherine Sebov

2026-08-25 V Julia Avdeeva 0-2 US Open, Women
2026-08-04 V Marta Kostyuk 0-2 Toronto
2026-08-02 W Aoi Ito 2-0 Toronto
2026-07-28 V Elvina Kalieva 0-2 Memphis
2026-07-26 W Aran Teixido Garcia 2-0 Memphis

Volledige staat van Katherine Sebov →