H2H

Maristany Zuleta De Reales G. tegen Filip Misolic

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Maristany Zuleta De Reales G. leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Maristany Zuleta De Reales G.
52%
Sets 2–0 Weinig gegevens
Filip Misolic
48%
2–0 27%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 23%

Kans op een derde set 50%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Maristany Zuleta De Reales G.Filip Misolic
1576 (#199)Waardering1577 (#196)
27–20 (57%)Winst-verlies23–14 (62%)
29ATP/WTA-wedstrijden26
WWLWWRecente vormLWWLL

Alle ontmoetingen (1)

2025-09-18 Maristany Zuleta De Reales G. 2–0 ATP Singles: Chengdu

Laatste vijf: Maristany Zuleta De Reales G.

2025-11-21 W Tichackova E. 2-0 WTA Singles: Heraklion 11 ITF
2025-11-19 W Lodikova D. 2-0 WTA Singles: Heraklion 11 ITF
2025-11-16 V Pigato L. 1-2 WTA Singles: Heraklion 10 ITF
2025-11-15 W Struplova J. 2-1 WTA Singles: Heraklion 10 ITF
2025-11-14 W Ruggeri J. 2-1 WTA Singles: Heraklion 10 ITF

Volledige staat van Maristany Zuleta De Reales G. →

Laatste vijf: Filip Misolic

2026-09-01 V Francisco Cerundolo 0-3 US Open, Men
2025-11-19 V Cobolli F. 1-2 ATP Singles: Davis Cup
2025-11-01 W Molcan A. 2-1 ATP Singles: Athens
2025-10-28 W Tseng C. 2-0 ATP Singles: Bratislava challenger
2025-10-14 V Majchrzak K. 0-2 ATP Singles: Stockholm

Volledige staat van Filip Misolic →