H2H

Rebeka Masarova tegen Noma Noha Akugue

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Rebeka Masarova leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Rebeka Masarova
67%
Sets 2–0 Matige zekerheid
Noma Noha Akugue
33%
2–0 38%
2–1 29%
1–2 18%
0–2 15%

Kans op een derde set 47%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Rebeka MasarovaNoma Noha Akugue
1575 (#204)Waardering1470
22–16 (58%)Winst-verlies3–6 (33%)
38ATP/WTA-wedstrijden9
LLLWLRecente vormWLWLL

Alle ontmoetingen (1)

2026-06-13 Rebeka Masarova 2–1 4-6, 6-1, 6-2 Berlin

Laatste vijf: Rebeka Masarova

2026-08-24 V Iryna Shymanovich 1-2 US Open, Women
2026-07-18 W Valentina Ryser 1-0 Prague
2026-07-14 V Carole Monnet 1-2 WTA Athens, Greece Women Singles
2026-06-23 V Jil Teichmann 0-2 Wimbledon
2026-06-16 V Katerina Siniakova 0-2 Berlin

Volledige staat van Rebeka Masarova →

Laatste vijf: Noma Noha Akugue

2026-08-25 V Anna Siskova 1-2 US Open, Women
2026-07-22 V Anna Bondar 1-2 Hamburg
2026-07-21 W Valentina Steiner 2-1 Hamburg
2026-06-24 V Katherine Sebov 1-2 Wimbledon
2026-06-23 W Lisa Pigato 2-0 Wimbledon

Volledige staat van Noma Noha Akugue →