H2H

Munk Mortensen R. tegen Petruzelova L.

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Munk Mortensen R. leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Munk Mortensen R.
57%
Sets 2–0 Weinig gegevens
Petruzelova L.
43%
2–0 30%
2–1 27%
1–2 22%
0–2 20%

Kans op een derde set 50%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Munk Mortensen R.Petruzelova L.
1518Waardering1466
18–15 (55%)Winst-verlies13–13 (50%)
0ATP/WTA-wedstrijden0
WWLLWRecente vormWWWLL

Alle ontmoetingen (1)

2025-09-12 Munk Mortensen R. 2–0 WTA Singles: Radom ITF

Laatste vijf: Munk Mortensen R.

2025-10-19 W Groth G. 2-1 WTA Singles: Hamburg 2 ITF
2025-10-13 V Markovski O. 1-2 ATP Singles: UTR Pro Tennis Series 3
2025-10-11 V Leonard M. 0-2 WTA Singles: Monastir 2 ITF
2025-10-10 W Mulville V. 2-0 WTA Singles: Monastir 2 ITF
2025-10-09 W Straszewska B. 2-0 WTA Singles: Monastir 2 ITF

Volledige staat van Munk Mortensen R. →

Laatste vijf: Petruzelova L.

2025-12-01 V Zucchini A. 1-2 WTA Singles: Selva Gardena ITF
2025-11-17 W Paštiková J. 2-1 WTA Singles: Trnava 5 ITF
2025-11-06 W Zoldakova D. 2-0 WTA Singles: Szabolcsveresmart ITF
2025-11-04 W Artemeva V. 2-0 WTA Singles: Szabolcsveresmart ITF
2025-10-30 V Kubka M. 0-2 WTA Singles: Villeneuve d'Ascq ITF

Volledige staat van Petruzelova L. →