H2H

Sada Nahimana tegen Tig P.

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Sada Nahimana leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Sada Nahimana
64%
Sets 2–0 Matige zekerheid
Tig P.
36%
2–0 35%
2–1 29%
1–2 20%
0–2 16%

Kans op een derde set 48%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Sada NahimanaTig P.
1572 (#217)Waardering1516
18–11 (62%)Winst-verlies9–7 (56%)
16ATP/WTA-wedstrijden6
WLLWLRecente vormWWWLW

Alle ontmoetingen (1)

2025-07-02 Sada Nahimana 2–1 WTA Singles: Bucharest 6 ITF

Laatste vijf: Sada Nahimana

2026-05-20 V Panna Udvardy 0-2 Rabat
2026-05-19 W Ajla Tomljanović 2-0 Rabat
2025-12-03 V Jeanjean L. 0-2 WTA Singles: Quito WTA
2025-11-25 V Oliynykova O. 0-2 WTA Singles: Buenos Aires WTA
2025-11-24 W Oliynykova O. 2-1 WTA Singles: Buenos Aires WTA

Volledige staat van Sada Nahimana →

Laatste vijf: Tig P.

2025-08-28 W Szabo B. 2-1 WTA Singles: Brasov 2 ITF
2025-08-18 V Burrage J. 1-2 WTA Singles: US Open
2025-08-02 W Sevcikova L. 2-0 WTA Singles: Cluj-Napoca ITF
2025-08-01 W Raggi A. 2-1 WTA Singles: Cluj-Napoca ITF
2025-07-30 W Bestetti G. 2-1 WTA Singles: Cluj-Napoca ITF

Volledige staat van Tig P. →