H2H

Taylah Preston tegen Rokusek S.

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Taylah Preston leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Taylah Preston
74%
Sets 2–0 Hoge zekerheid
Rokusek S.
26%
2–0 45%
2–1 30%
1–2 15%
0–2 11%

Kans op een derde set 44%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Taylah PrestonRokusek S.
1592 (#164)Waardering1420
32–16 (67%)Winst-verlies7–19 (27%)
14ATP/WTA-wedstrijden0
LLLLWRecente vormWLLWL

Alle ontmoetingen (1)

2025-10-03 Taylah Preston 2–0 WTA Singles: Darwin ITF

Laatste vijf: Taylah Preston

2026-09-22 W Himeno Sakatsume 2-1 Seoul
2026-09-02 V Taylor Townsend 0-2 US Open, Women
2026-08-11 V Kayla Day 0-2 Cincinnati
2026-06-23 V Tyra Caterina Grant 1-2 Wimbledon
2026-06-18 V Ann Li 1-2 Nottingham

Volledige staat van Taylah Preston →

Laatste vijf: Rokusek S.

2025-12-17 V Kitahara Y. 1-2 WTA Singles: Tauranga ITF
2025-12-12 W Di Tommaso C. 2-0 WTA Singles: Hamilton (NZ) ITF
2025-11-27 V Starodubtseva Y. 0-2 WTA Singles: Playford ITF
2025-11-26 V Da Silva Fick G. 0-2 WTA Singles: Playford ITF
2025-11-24 W Sato H. 2-0 WTA Singles: Playford ITF

Volledige staat van Rokusek S. →