H2H

Oksana Selekhmeteva tegen Julia Stusek

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Oksana Selekhmeteva leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Oksana Selekhmeteva
61%
Sets 2–0 Matige zekerheid
Julia Stusek
39%
2–0 33%
2–1 28%
1–2 21%
0–2 18%

Kans op een derde set 49%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Oksana SelekhmetevaJulia Stusek
1545 (#286)Waardering1499
35–22 (61%)Winst-verlies9–10 (47%)
49ATP/WTA-wedstrijden4
LLWLLRecente vormWLLWL

Alle ontmoetingen (1)

2025-10-06 Oksana Selekhmeteva 2–0 WTA Singles: Mallorca WTA

Laatste vijf: Oksana Selekhmeteva

2026-09-02 V Kamilla Rakhimova 0-2 US Open, Women
2026-08-13 V Mary Stoiana 1-2 Cincinnati
2026-08-11 W Elizabeth Mandlik 2-1 Cincinnati
2026-08-01 V Aoi Ito 1-2 Toronto
2026-07-02 V Emma Navarro 1-2 Wimbledon

Volledige staat van Oksana Selekhmeteva →

Laatste vijf: Julia Stusek

2026-07-22 V Tamara Korpatsch 1-2 Hamburg
2026-07-20 W Nadia Podoroska 2-1 Hamburg
2026-04-11 V Aliaksandra Sasnovich 0-2 Stuttgart
2025-11-15 V Chiesa D. 0-2 WTA Singles: Solarino 7 ITF
2025-11-14 W Toma M. 2-0 WTA Singles: Solarino 7 ITF

Volledige staat van Julia Stusek →