H2H

Mika Stojsavljević tegen Katarina Zavatska

Ze speelden 1 keer tegen elkaar en Mika Stojsavljević leidt onderling met 1-0.

Onderling1 ontmoeting

Als ze vandaag speelden

Mika Stojsavljević
53%
Sets 2–0 Weinig gegevens
Katarina Zavatska
47%
2–0 27%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 23%

Kans op een derde set 50%

Huidige ratings en onderlinge stand, voor een wedstrijd over twee gewonnen sets zonder bepaald toernooi. Voor een geplande wedstrijd: open de wedstrijdpagina.

Naast elkaar

Mika StojsavljevićKatarina Zavatska
1502Waardering1502
15–13 (54%)Winst-verlies13–13 (50%)
7ATP/WTA-wedstrijden6
WWLLLRecente vormWLWWL

Alle ontmoetingen (1)

2025-12-01 Mika Stojsavljević 2–0 WTA Singles: Dubai ITF

Laatste vijf: Mika Stojsavljević

2026-06-29 V Belinda Bencic 0-2 Wimbledon
2026-06-13 V Himeno Sakatsume 0-2 Nottingham
2026-06-09 V Donna Vekić 0-2 London
2025-12-06 W Zvonareva V. 2-0 WTA Singles: Dubai ITF
2025-12-05 W Iatcenko P. 2-1 WTA Singles: Dubai ITF

Volledige staat van Mika Stojsavljević →

Laatste vijf: Katarina Zavatska

2026-09-12 V Lea Ma 0-2 Guadalajara
2026-05-20 W Darja Semenistaja 2-1 Roland Garros
2026-05-19 W Carol Zhao 2-0 Roland Garros
2025-12-01 V Stojsavljevic M. 0-2 WTA Singles: Dubai ITF
2025-11-30 W Zaytseva K. 2-0 WTA Singles: Dubai ITF

Volledige staat van Katarina Zavatska →