H2H

Cadence Brace kontra Guzman D.

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Cadence Brace 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Cadence Brace
52%
Sety 2–0 Cienkie dane
Guzman D.
48%
2–0 26%
2–1 26%
1–2 24%
0–2 24%

Szansa na trzeciego seta 50%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Cadence BraceGuzman D.
1494 (#384)Ocena1493
16–12 (57%)Bilans4–5 (44%)
15Mecze ATP/WTA0
LLWWLOstatnia formaLWLLL

Wszystkie spotkania (1)

2025-10-09 Cadence Brace 2–1 WTA Singles: Edmond ITF

Ostatnie pięć: Cadence Brace

2026-09-16 P Solana Sierra 1-2 WTA Sao Paulo, Brazil Women, Singles
2026-09-13 W Hayu Kinoshita 2-0 WTA Sao Paulo, Brazil Women, Singles
2026-09-12 W Ana Candiotto 2-0 WTA Sao Paulo, Brazil Women, Singles
2026-08-03 P McCartney Kessler 0-2 Toronto
2026-07-28 P Zeynep Sönmez 1-2 Memphis

Pełna karta zawodnika Cadence Brace →

Ostatnie pięć: Guzman D.

2025-10-24 P Kalieva E. 1-2 WTA Singles: Norman ITF
2025-10-09 P Brace C. 1-2 WTA Singles: Edmond ITF
2025-08-10 W Giovannini L. 2-1 WTA Singles: Chacabuco ITF
2025-08-09 P Perez Alarcon L. 0-2 WTA Singles: Chacabuco ITF
2025-08-08 W Mattioli F. 2-1 WTA Singles: Chacabuco ITF

Pełna karta zawodnika Guzman D. →