H2H

Aryna Sabalenka kontra Himeno Sakatsume

Rozegrali ze sobą 1 spotkanie, w bilansie prowadzi Aryna Sabalenka 1-0.

Bilans1 spotkanie

Gdyby grali dziś

Aryna Sabalenka
92%
Sety 2–0 Wysoka pewność
Himeno Sakatsume
8%
2–0 69%
2–1 23%
1–2 5%
0–2 3%

Szansa na trzeciego seta 28%

Obecne oceny i bilans bezpośredni, dla meczu do dwóch wygranych setów bez konkretnego turnieju. Prognoza zaplanowanego meczu jest na jego stronie.

Porównanie

Aryna SabalenkaHimeno Sakatsume
1873 (#5)Ocena1553 (#264)
64–9 (88%)Bilans24–19 (56%)
73Mecze ATP/WTA30
WWWWLOstatnia formaLLWLL

Wszystkie spotkania (1)

2026-03-06 Aryna Sabalenka 2–0 6-4, 6-2 Indian Wells

Ostatnie pięć: Aryna Sabalenka

2026-09-12 P Elena Rybakina 1-2 US Open, Women
2026-09-10 W Jessica Pegula 2-0 US Open, Women
2026-09-08 W Linda Noskova 2-1 US Open, Women
2026-09-06 W Taylor Townsend 2-0 US Open, Women
2026-09-04 W Kamilla Rakhimova 2-0 US Open, Women

Pełna karta zawodnika Aryna Sabalenka →

Ostatnie pięć: Himeno Sakatsume

2026-09-22 P Taylah Preston 1-2 Seoul
2026-09-03 P Cristina Bucsa 1-2 US Open, Women
2026-08-24 W Jazmin Ortenzi 2-0 US Open, Women
2026-08-11 P Leolia Jeanjean 1-2 Cincinnati
2026-08-01 P Moyuka Uchijima 0-2 Toronto

Pełna karta zawodnika Himeno Sakatsume →